Hakkımızda

2011 yılında, inşaat sektöründe başladığımız bu serüvende, asansör üretimi ve kurulumu olarak devam ettik. İnşaat sektöründe kazandığımız tecrübeyle; dayanıklılık, sağlamlık ve kalitenin önemini asansör üretimimize yansıttık.

Tüm canlıların, hem konforlu hem de güvenli iniş-çıkış yaşamaları ve herhangi bir problemle karşılaşmamaları için canla başla çalıştık. Mimari tüm projelerin, asansörün üretiminden, kurulumuna kadar olan bütün süreçleri tarafımızca gerçekleştirilmekte ve rekabetçi piyasaya göre en uygun fiyatlarda kaliteli ürünleri 1. sınıf kaliteyle sizlere sunmaktayız.

Hizmetlerimiz arasında, “Asansör Makineleri, Asansör Kapıları, Asansör Panoları, Asansör Halatları, Klavuz Rayları, Kabin Kaplama” bulunmaktadır.
Hem Türkiye’de hem de dünya üzerindeki birçok ülkede işimizi özveriyle, severek sürdürüyoruz. Ürünlerimizi dünya piyasasında gururla tanıtıyoruz ve yerli sermayeyi kalkındırıyoruz.

Kalite, süreklilik ve güvenlik asansör hizmeti için önemli unsurlardır. BABACANLAR ASANSÖR olarak kalite belgelerimiz ve standartlar çerçevesinde hizmet sunuyoruz.

0

ülkede
ihracat

0

çözüm
ortakları

0

kurumsal
müşteri

0

tamamlanan
proje

Neler Yaparız?

Asansör malzemeleri alanında:

Asansör motorları , asansör kabinleri , asansör kapıları , asansör kabin kaplama işlemleri ve asansör kılavuz rayları konusunda toptan ve perakende ürün satışı Babacanlar asansör olarak tarafımızca güvenle gerçekleştirilmektedir..
Ürün temini ve satış sonrası garanti Babacanlar asansör olarak tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

MİSYON
Seç 1: Babacanlar Asansör ailesi olarak en büyük misyonumuz; 1. Kalitedeki asansörleri uygun fiyata üretip, kurulum hizmetini profesyonel şekilde vererek, kullanıcıyı memnun etmek ve asansörlerimizi kullanan canlıların, güvenli ve risksiz iniş-çıkışlar yapabilmelerini sağlamaktır.
Seç 2: Babacanlar Asansör; sahip olduğu uluslararası kalite ve güvenlik standartlarını, üstün teknoloji ve farklı ihtiyaçlara cevap verebilen ürün çeşitliliğinin yanına güvenilirlik ve kalite anlayışını da ekleyerek hizmet vermeye devam etmektedir.

VİZYON
Seç 1: Babacanlar Asansör’ün 7 kıtada, bütün dünya ülkelerinde aktif olması ve tüm dünyada; güvenilirliği, ergonomik oluşu ve estetiksel çalışmalarından dolayı, en çok tercih edilen asansör markası olmasıdır.
Seç 2: Bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşıp, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak ve servisimizin tüm dünyada tercih edilmesi en büyük vizyonumuzdur.

Babacanlar Asansör: Üretimini gerçekleştirdiği asansör kabini ve asansör aksamları ile yaratmış olduğu kalitesini, vermiş olduğu hizmetle birleştirerek kısa sürede adını dünyaya duyurmayı başarmış ve sektördeki öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır.

Kalite Odaklı Yaklaşım

Tüm süreçlerde kalite odaklı yaklaşım baz alınmaktadır.

Teknolojik Gelişime Açık

Uzman kadromuz sürekli yeni teknolojilere ayak uydurmaktadır.

Uzman Kadro

Deneyimli ve uzman kadromuz ile teknolojiyi sürekli takip etmekteyiz.

10+ Yıllık Tecrübe

Firmamız 10+ yıllık tecrübeye sahiptir.

Hizmet Verdiğimiz Binlerce Müşterimiz Arasına Katılmak İçin Hemen Bize Ulaşın

Whatsapp
1
Whatsapp Destek
Babacanlar Asansör
Merhaba,
Babacanlar Asansör olarak size nasıl yardımcı olabiliriz?