Müşteri Görüşleri

Piyasayı araştırıp, inceleyen, sık eleyip dokuyan biriyim. Kaliteli ürünleri, uygun fiyata yapıyorlar. Kısa zamanda teslim ediyorlar. Bir daha bir yapı inşa etsem, gene Babacanlar Asansörü tercih ederim.

Buse Sönmez
Yönetici, Nagel Makina

Asansör bir bina için çok önemli bir hizmet. En büyük problemler ise, bozulması, çalışmaması kısacası teknik aksaklıklar. Babacanlar Asansör’de bu tarz bir sorun hiç yaşamadık. Varsayalım yaşanırsa bile çözüm odaklı yaklaşıp, en iyi hizmeti, en kısa sürede vereceklerine dair olan güveni bize verdiler. Bu sebeplerden ötürü, kendilerini kutluyorum.

Sinan Karlı
Yönetici, Kaf

Biz büyük bir firmayız. Ülkenin birçok yerine site inşa ediyoruz. Babacanlar Asansör ile inşa aşamalarında tanıştık. Kaliteli hizmeti, uygun fiyata yapıyorlar. Çözüm odaklı yaklaşıyorlar. Şimdiye kadar herhangi bir problemle de karşılaşmadık. Bizim gibi girişimleriniz varsa, Babacanlar’a güvenebilirsiniz.

Enes Doğru
Müdür, Arkel

Babacanlar Asansör ile 5 yıl önce tanıştık. Sorunsuz hizmetlerinden, tasarımlarından ve güler yüzlü ekiplerinden çok memnun kaldık. Binanıza asansör kurdurmak istiyorsanız mutlaka tavsiye ederim.

Turgut Özer
Yönetici, Has Çelik

Hizmet Verdiğimiz Binlerce Müşterimiz Arasına Katılmak İçin Hemen Bize Ulaşın

Whatsapp
1
Whatsapp Destek
Babacanlar Asansör
Merhaba,
Babacanlar Asansör olarak size nasıl yardımcı olabiliriz?